2009:
- 09.01. Elkezdtem karatézni az I.C. Tatami Sportegyesületben
2010:
- 02.13. Wado Regionális Bajnokság: kumite 2.hely
- 02.27. Wado-Kai OB I.forduló: kumite 1.hely
- 03.13. I.C. Tatami HB II.forduló: kumite 1.hely
- 03.27. Wado-Kai OB II.forduló: kumite 3.hely
- 04.24. Wado-Kai OB III.forduló: kumite 1.hely, kata 2.hely
- 05.26. Wado-Kai OB: Összesített 2.hely
- 06.05. I.C. Tatami HB III.forduló: kumite 3.hely, kata 1.hely, csapatkata 4.hely
- 07.10. Övvizsga 10.kyu-ra
- 11.06. I.C. Tatami HB I.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely, kumite 3.hely
- 12.04. Országos Mikulás Kupa: kumite 2.hely, kata 2.hely
- 12.18. Övvizsga 9.kyu-ra
2011:
- 03.05. Wado-Kai OB I.forduló: kumite 2.hely, kata 1.hely, csapatkata 3.hely
- 03.12. I.C. Tatami HB II.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely, csapatkata 3.hely
- 03.26. XI. WKF Karate MB: kumite 1.hely, kata 3.hely
- 04.02. Wado-Kai OB II.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely, csapatkata 3.hely
- 05.07. Wado-Kai OB III.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely
- 05.21. I.C. Tatami HB III.forduló: kumite 2.hely, kata 2.hely, csapatkata 3.hely
- 06.05. Wado-Kai OB: Összesített 1.hely
- 06.19. I.C. Tatami HB: Összesített 2.hely
- 07.23. Övvizsga 8.kyu-ra
- 09.18. XIV. Budapest Open Nemzetközi Bajnokság: kumite 3.hely
- 10.29. Céghmester Kupa WKF Bajnokság: kumite 3 hely, kata 3.hely
- 11.19. 14. Tatami Team Karate Kupa: kumite 2.hely, kata 3.hely
- 11.26. XVI. WKF Karate Diákolimpia: kumite 3.hely
- 12.11. Székely Torony Mikulás Kupa: kumite 1.hely, kata vigaszági 1.hely, csapatkumite 1.hely, csapatkata 2.hely
2012:
- 02.19. Wado Regionális Bajnokság: kumite 2.hely, kata 3.hely
- 03.03. Wado-Kai OB I.forduló: kumite 1.hely, kata 3.hely, csapatkumite gyermek 1.hely, csapatkumite ifjúsági 1.hely, csapatkata ifjúsági 3.hely
- 03.24. XII. WKF Karate MB: kumite 2.hely, kata 3.hely, csapatkumite 2. hely, csapatkata 3.hely
- 03.31. Wado-Kai OB II.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely, csapatkumite gyermek 1.hely, csapatkata gyermek 1.hely, csapatkumite ifjúsági 2.hely
- 05.12. Wado-Kai OB III.forduló: kumite 1.hely, kata 1.hely, csapatkumite gyermek 1.hely, csapatkata gyermek 1.hely, csapatkumite ifjúsági 2.hely
- 05.25. Wado-Kai OB: Összesített 1.hely, csapatkumite gyermek 1.hely, csapatkata gyermek 1.hely, csapatkumite ifjúsági 1.hely
- 06.09. I.C. Tatami HB: Összesített 1.hely
- 07.14. Övvizsga 7.kyu-ra
- 08.24. A Székely Budosport támogatottja lettem
- 08.31. A Magyar Wado-Kai Karate Válogatott tagja lettem
- 10.06. Wado Karate MB: kumite 3.hely, kata 1.hely
- 10.13. Céghmester Kupa: kumite 1.hely, kata 3.hely
- 11.03. 40. Wado-Kai EB: kumite U14 5.hely
- 11.10. WKF Csapat OB: csapatkumite 1.hely,csapatkata 3.hely
- 11.17. 15. Tatami Team Karate Kupa: kumite 3.hely, kata 3.hely
- 11.24. XVII. WKF Karate Diákolimpia: kumite 3.hely
- 12.08. Székely Torony Mikulás Kupa: kumite 1.hely, kata 2.hely, csapatkumite 1.hely, csapatkata 1.hely, OPEN kumite vigaszági 1.hely
- 12.19. A Magyar WKF Karate Válogatott tagja lettem
2013:
- 01.26. I.C. Tatami és Genki Karate Verseny: kumite 2.hely, kata 1.hely
- 02.16. Wado Budapest-Vidék Bajnokság: kumite 1.hely, kata 1.hely
- 02.23. 16. Tatami Team Karate Kupa: kumite 2.hely, kata 3.hely
- 03.02. Wado-Kai OB I.forduló: kumite U14 3.hely, kata 1.hely, csapatkumite U12 1.hely, csapatkata U12 1.hely
- 03.24. XIII. WKF Karate MB: kumite 3.hely, kata 4.hely, csapatkumite 2. hely, csapatkata 3.hely
- 03.31. Balkán Bajnokság: kumite 5.hely
- 04.06. Wado-Kai OB II.forduló: kumite U14 2.hely, kata utánpótlás 2.hely, csapatkumite U12 1.hely, csapatkata U 12 1.hely
- 05.06. Wado-Kai OB III.forduló: kumite U14 2.hely, kata 1.hely, csapatkumite U12 1.hely, csapatkata U12 1.hely
- 05.26. Wado-Kai OB: Összesített kumite U14 2.hely, kata 3.hely, csapatkumite U12 1.hely, csapatkata U12 1.hely
- 06.01. I.C. Tatami és Genki Karate Verseny: kumite 1.hely, kata 1.hely
- 06.02. I.C. Tatami HB: Összesített 2.hely
- 07.20. Övvizsga 6.kyu-ra
- 10.05. Wado Karate MB: kumite 1.hely, kata 1.hely
- 10.12. Céghmester Kupa: kumite 3.hely, kata 5.hely
- 10.19. X. Cikádor Kupa: kumite 1.hely, kata 3.hely
- 11.02. 41. Wado-Kai EB: kumite U14 3.hely
- 12.08. Székely Torony Mikulás Kupa: kumite 2.hely, kata 1.hely, OPEN kumite 3.hely
2014:
- 02.01. I.C. Tatami, Genki és Nikko Karate Verseny: kumite 2.hely, kata 1.hely, csapatkata 1.hely
- 02.23. XVIII. WKF Karate Diákolimpia: kumite 3.hely
- 03.02. Wado-Kai OB I.forduló: kumite U14 3.hely, kata U14 1.hely, csapatkata U14 1.hely
- 03.08. International German Wado Cup 2014: kumite U14 2.hely, kata U14 1.hely, csapatkata U14 1.hely
- 03.23. XIV. WKF Karate MB: kumite 3.hely
- 04.05. Wado-Kai OB II.forduló: kumite U14 5.hely, kata U14 3.hely, csapatkata U14 1.hely
- 05.11. Wado-Kai OB III.forduló: kumite U14 2.hely, kata U14 3.hely, csapatkata U14 1.hely
- 06.01. I.C. Tatami HB: U 14 1.hely
- 06.01. I.C. Tatami HB: Összesített 2.hely
- 06.01. Wado-Kai OB: Összesített kumite U 14 3.hely, kata U 14 2.hely, csapatkata U 14 1.hely
- 07.26. Övvizsga 5.kyu-ra
- 10.11. Wado MB: kata 1.hely, csapatkata 2.hely
- 11.01. 42. Wado-Kai EB: kumite U14 1.hely, kata U14 2.hely, csapatkata U14 2.hely
- 11.15. XIX. WKF Karate Diákolimpia: kata 3.hely, kumite 3.hely
- 12.14. Székely Torony Advent Kupa: kumite 1.hely, OPEN kumite 2.hely, kata 1.hely, OPEN kata 1.hely
2015:
- 02.14. Wado-Kai OB I.forduló: kumite U14 1.hely, kata U14 1.hely, csapatkata U14 1.hely
- 03.14. Wado-Kai OB II.forduló: kumite U14 1.hely, kata U14 2.hely, csapatkata U14 1.hely
- 04.11. Wado-Kai OB III.forduló: kumite U14 1.hely, kata U14 1.hely, csapatkata U14 1.hely
- 05.10. I.C. Tatami HB: U 14 1.hely
- 05.10. I.C. Tatami HB: Összesített 1.hely
- 05.10. Wado-Kai OB: Összesített kumite U14 1.hely, kata U14 1.hely, csapatkata U14 1.hely
- 07.25. Övvizsga 4.kyu-ra
- 09.20. XVIII. Budapest Open Nemzetközi Bajnokság: kumite U14 5.hely
- 10.10. Wado MB: kata 5.hely, csapatkata 3.hely, kumite U14 3.hely, kumite kadet 3.hely, csapatkumite 2.hely
- 10.31. 43. Wado-Kai EB: kumite U14 1.hely, kata U14 3.hely, csapatkata U14 1.hely
- 11.07. XX. WKF Karate Diákolimpia: kumite 5.hely
- 12.05. Székely Torony Mikulás Kupa: kumite 1.hely, OPEN kumite 1.hely, kata 1.hely, OPEN kata 1.hely
2016:
- 02.14. Wado-Kai OB I.forduló: kumite kadet 4.hely, kumite junior 3.hely, kata kadet 3.hely, kata junior 5.hely, csapatkata J+F 1.hely
- 03.12. Wado-Kai OB II.forduló: kumite kadet 3.hely, kata kadet 5.hely, kata junior 5.hely, csapatkata J+F 1.hely
- 04.02. XVI. WKF Karate MB: kumite 1.hely
- 04.09. Wado-Kai OB III.forduló: kata kadet 5.hely, csapatkata J+F 1.hely
- 05.22. I.C. Tatami HB: Összesített 1.hely
- 05.22. Wado-Kai OB: Összesített kumite kadet 5.hely, kata kadet 4.hely, csapatkata J+F 1.hely
- 07.16. Övvizsga 3.kyu-ra
- 10.08. Wado MB: kata 5.hely, csapatkata K+J+F 1.hely, kumite 3.hely
- 11.05. XXI. WKF Karate Diákolimpia: kata 3.hely
- 11.12. 44. Wado-Kai EB: kata U16 3.hely, csapatkata senior 3.hely
2017:
- 02.01. Átigazoltam a SZAC Karate Sportegyesületbe
- 03.04. VI. SUN-DOME Kupa WUKF Nemzetközi Karate verseny: kumite 1.hely, kata 2.hely, csapatkata 2.hely
- 03.11. Wadokarate OB: kumite 2.hely, kata 1.hely
- 04.06-04.09. 9. WUKF Karate EB: kumite 14-15 év 3.hely, kata 14-15 év 1.hely, csapatkata 16-17 év 6.hely
- 05.27. A MOL Tehetségtámogató program 2017 Sport kategória támogatottja lettem
- 06.09. SZAC HB: Összesített 1.hely
- 10.15. Saman Kupa Karate Bajnokság: kata 5.hely
- 11.11. XXII. WKF Karate Diákolimpia: kumite 2.hely, kata 5.hely
- 11.30-12.02. 2. UWK Karate VB: kumite kadet 3.hely, kata kadet 4.hely
2018:
- 01.20. Övvizsga 2.kyu-ra
- 02.25. Wado-Kai OB I.forduló: kumite junior 2.hely, kata junior 3.hely
- 03.03. VII. SUN-DOME Kupa WUKF Nemzetközi Karate verseny: kumite 2.hely, kata 3.hely
- 03.24. Wadokarate OB: kumite 1.hely, kata 2.hely
- 03.25. Wado-Kai OB II.forduló: kumite junior 1.hely, kata junior 1.hely
- 04.14. Wado-Kai OB III.forduló: kumite junior 2.hely, kata junior 3.hely
- 06.05. SZAC HB: Összesített 2.hely
- 06.14-06.17. 7. WUKF Karate VB: kata kadet 2.hely
- 06.26. A MOL Tehetségtámogató program 2018 Sport kategória támogatottja lettem
- 08.16. SZAC HB: kumite 1.hely, kata 4.hely
- 10.20. Saman Kupa Karate Bajnokság: kata 5.hely
- 10.25-10.28. 10. WUKF Karate EB: kumite kadet 3.hely, kata kadet 2.hely
- 11.03. XXIII. WKF Karate Diákolimpia: kumite 5.hely, kata 3.hely
2019:
- 02.01. Övvizsga 1.kyu-ra
- 03.02. Wado-Kai OB I.forduló: kumite junior 1.hely, kata junior 1.hely
- 03.23. Wadokarate OB: kata 2.hely, csapatkata 18+év 1.hely
- 05.12. Wado-Kai OB III.forduló: kumite junior 3.hely, kata junior 2.hely
- 05.25. XIX. WKF Karate MB: kumite junior 3.hely, kata junior 3.hely
- 06.01. Wado-Kai OB: Összesített kumite junior 3.hely, kata junior 1.hely
- 06.20-06.23. 8. WUKF Karate VB: kumite kadet 5.hely, kata kadet 1.hely
- 09.09. SZAC HB: Összesített 1.hely
- 10.12. XXIV. WKF Karate Diákolimpia: kumite 3.hely, kata 5.hely
- 10.24-10.27. 11. WUKF Karate EB: kumite kadet 5.hely, kata kadet 3.hely
2020:
- 03.13. Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzat "Kerületünk Ifjú Tehetsége" kitüntetettje lettem
2021:
- 08.28. Övvizsga 1.dan-ra